Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvónőképzőn van matek? Bővebbe...

Óvónőképzőn van matek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az az álmom,hogy óvónő legyek,de a matek egyáltalán nem megy,gátolhat ez abban,hogy ezt a szakták válasszam?
2014. szept. 22. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Én az ELTE TÓK-ról tudok nyilatkozni, mert ott végeztem, de nyilván minden képzőben van valamennyi matematika. Nálunk 3 félév volt, akadt benne módszertani rész is természetesen (hogyan lehet tervezni egy matematika tevékenységet, módszerek, stb.)

Szerintem nyugodtan megpróbálhatod, bár valamennyire szükséges lesz (halmazképzés, sorozatok,relációk, stb.)és egyik félévben szóbelizni is kell a tanult anyagrészekből, de teljesíthető, főleg, ha ez az álmod.

Vágj bele nyugodtan!:)

2014. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rettenetesen rossz voltam matekból középsuliban, de olyan szinten féltem egy idő után a dogáktól, hogy volt hogy elbőgtem magam...


De a TÓK-ossal tök jól elboldogulok, nem volt semmi gáz, tök másképp tanítanak :)

2014. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!