Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha magántanuló leszek muszáj...

Ha magántanuló leszek muszáj minden tantárgyból magántanár?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék magántanuló lenni (figyelemzavaros vagyok, meg mentálisan elég nehezen tűröm az oszt.társaimat) és úgy olvastam itt a neten, hogy magamtól is felkészülhetek a vizsgákra, de tanár is segíthet.

De nem kell minden tantárgyból magántanár, igaz? Pl, csak a nehezekből: matek, kémia, fizika..


Előre is köszi a válaszokat!


2014. szept. 30. 15:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj, azt kihagytam, hogy ingyen a rendes iskolában dolgozó tanárom nem taníthat pl délután ?
2014. szept. 30. 15:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell magántanár, ha anélkül is meg tudod tanulni.

De én erősen kétlem, hogy ha figyelemzavaros vagy, akkor könnyedén felkészülnél mindenféle tárgyakból csak magadtól az osztályozó vizsgákra.

2014. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!