Milyen a magántanulás?

Figyelt kérdés
Jövőre Dél-Amerikában fogok tölteni egy gimnáziumi tanévet. Most 14 vagyok, és 9. osztályos. Nem szeretnék az osztályomtól elmenni, szóval a 10.kes tananyagból jövőre különbözeti vizsgát szeretnék tenni. (Az iskolámban ez lehetséges.) Az a kérdésem, hogy milyen az a magántanulás? Milyen tempóban kell haladnom? Könyvekből, internetről leszedett információkból? Milyen egy különbözeti vizsga, hogy működik? Nagyon nehéz megcsinálni? Azt az idegen nyelvet hogyan tudom gyakorolni, ami nem a külföldi nyelv, de az iskolában még szükséges? Egyéb tippeket és ötleteket is elfogadok, a válaszokat köszönöm :)

2013. szept. 22. 13:11
 1/2 anonim válasza:
nem tom:(
2013. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem, próbáld meg tanáraiddal tartani kicsit a kapcsolatot, és kérdezd majd meg tőlük az anyag részeket esetleg, akkor talán valamilyen séma szerint tudsz majd haladni az anyaggal. Ha megengedhetitek magatoknak egy magántanár is tudna segíteni, ha nem akkor esetleg a családodtól valami segítséget is kérhetnél. Jobb ötletem nem nagyon van. Remélem egy kicsit azért tudtam segíteni.
2013. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!