Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valami ezen az Educatio...

Van valami ezen az Educatio kiállításon amiért érdemes lenne elmenni?

Figyelt kérdés
Pl. valami információ, vagy prospektus vagy valami, ami szerepet játszik a továbbtanulásban?
2010. jan. 21. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg prospektus van, minden sulinak van standja meg ilyenek. Ha nem laksz messze, akkor hasznos lehet, sok infót tudsz gyűjteni, de szerintem órákat azért ne utazz miatta.
2010. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy érdemes. Sok mindent megtudhasz a téged érdeklő egyetemről/szakról. Szerintem tele lesz prospektussak az egész...:)
2010. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jaja eme szempontokból érdemes.

lehet pont ott fogod eldönteni hogy melyik suliba jelentkezel... :)

2010. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha vidéki vagy és sok idő,pénz energia lenne elmenni,akkor nem annyira éri meg...Internetről,és egyéb helyekről is tudsz tájékozódni arról ami téged érdekel.De ha gond nélkül eljutsz,akkor jókat lehet nézelődni,prospektusokat gyűjtögetni...
2010. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én már eldöntöttem, hogy hova megyek. ^^

Csak az érdekel, hogy adnak-e esetleg olyan nélkülözhetetlen infót, ami esetleg befolyásolja ak ésőbbi tanulmányaimat... :D

2010. jan. 21. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nélkülözhetetlen infót nem adnak, max érdekességeket mondanak. Meg találkozhatsz pár ott tanuló diákkal, elmesélik milyen a főiskolás élet :D
2010. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasznos. Én tavaly is tavalyelőtt is voltam, és szerintem megérte. Minden intézménynek külön standja van, így elég áttekinthető. Rengeteg prospektus van a képzésekről, az suliról, a kolikról, ott tanuló hallgatóktól kérdezhetsz, és ezért ez egy kicsit olyan, mintha sok nyílt napra mennél el egyszerre. Nem utolsó sorban beszerezheted a jövő évre szükséges tollakat, poharakat, hűtőmágneseket :)
2010. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam, olyan szó-szó volt. Ha ráérsz és pesti vagy akkor ellátogathatsz, sokat nem vesztesz vele, de sokat utazni emiatt nem érdemes.
2010. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!