Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Voltál az Educatio kiállításon...

Voltál az Educatio kiállításon? (Syma, Jan.22-23)

Figyelt kérdés
Hogy tetszett? Hasznos volt?
2010. jan. 23. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Én voltam, de sokkal nem lettem okosabb... volt hogy kérdeztem valamit és nem tudtak nekem válaszolni, vagy teljesen más választ adtak, vagy pedig azt adták válaszképpen, amit a felvételi tájékozatoban vagy épp az iskola honlapján már elolvastam.
2010. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem voltam pedig elakartam menni

tavaly nagyon jó volt:))

2010. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell nagy dologra számítani, bár idén nem voltam, de tavaly kint melóztam egy olyan főiskola standján, amiről addig még nem is hallottam. Gondolhatod mennyit tudtam érdemben segíteni annak aki odajött... :)

ELTE, PTE, Corvinus elég fasza prospektusokat szokott adni, valamelyik egyetem sütött is valamit tavaly. Szóval végülis megéri kimenni pár órára.

2010. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!