Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen ágon érdemes továbbtanu...

Milyen ágon érdemes továbbtanulni? Milyen szakmát érdemes választani?

Figyelt kérdés

Angolból 5-ös vagyok egyenlőre. Szeretem a matekot is ,abból még nem tudom év elején,hogy hanyas leszek ,de jól megy az is. Olyan munkát szeretnék,ami nem robot és rabszolga munka( ne ennivalóra és adóra teljen és ne 5órát aludjak naponta).

A Programozó volt eddigi vágyam,de már az se feltétlen izgat,már rég itthon kéne programoznom,ha annyira nagy vágyam lenne rá.

Szakácsnak lenni milyen? (külföldön is esetleg)

Vagy külföldi munkaként milyen munkák vannak,amiből megélhetek?


Ti mit ajánlotok ? 8.-ba járok jelenleg és Debrecenben élek.


2014. okt. 4. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ha orvosnak mész akár 200milliót is megkereshetsz amerikában évente ha már nagyon jó vagy..
2014. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én amikor ennyi idős voltam mint te, akkor egy sor forráskódot sem tudtam megírni, nem ismertem egy programozási nyelvet sem és azt se tudtam mi fán terem egy egyszerű konzolos alkalmazás. Most pedig harmadéves vagyok programtervező informatikán és mellette alkalmazásfejlesztőként dolgozom. Szóval hidd el, ha érdekel a matek (és persze az informatika), akkor nem vagy elkésve semmivel.
2014. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem mehet a programozás még csak 8.os vagy,menni fog hajrá!!
2014. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!