Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia-matek fakultációval,...

Biológia-matek fakultációval, német emelt szintű érettségivel hol lehet, hol érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok, májusban érettségizem. Eredetileg matek-kémia faktot akartam választani, még 11.-ben, csak ezek ütköztek, így jött a biosz. Úgy gondoltam, így sok lehetőségem marad, lesz miből választanom. Még tavaly októberben letettem a német emelt szintű érettségit, szóval így tényleg sok minden szóba jöhet. Épp ez a baj...Nem tudom mit válasszak.

A matekot és a bioszt is nagyon szeretem, elég jó is vagyok, a dolgozataim általában ötösek. Az idegennyelvekkel is 'jóban vagyok', főleg a némettel..De nem szeretnék monoton, 8-órát-az-irodában-ülök típusú munkát.

A biomérnökin gondolkozok mostanában, de ahogy olvasom a fórumokat, hozzászólásokat, mindenki azt írja, hogy a kémia húzós. Félek, hogy ha be is jutok, ki fogok bukni hamar. Kémia faktra akartam menni, szóval nem vagyok síkhülye, de már egy éve nem tanulom, és ebben az évben sincs rá lehetőség. Vannak valami felkészítők az egyetemeken? (Főleg a BME-re szeretnék menni) Vagy ha érettségi után, nyáron, különtanárral intenzíven tanulnék szeptemberig, behozható lenne a lemaradás?

Milyen más szakokat ajánlotok még esetleg?


2014. szept. 2. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú,te a rokonlelkem vagy,ez a kérdés engem is nagyon érdekel!
2014. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!