Tudtok nekem segiteni?

Figyelt kérdés

Most vagyok szakkozepsuliban vegzos.

Tovabb szeretnek tanulni zenei foiskolan de felek nem tudnam fizetni:////

Es egyben masik kerdesem hogy mennyit kell fizetni?

Es tzdtok-e nekem zenei fosuliz mondani mert nagyreszben egyetemet talaltam csak...oda meg szallozep utan nem hiszem hogy mehetnek :D

Koszonom elore is a valaszokat!


2014. okt. 5. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj, mindne kérdésedre megtalálod a választ:

[link]

2014. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zenei főiskola nincs, ilyen irányú képzés csak egyetemen van. (Egyébként a bolognai rendszer bevezetése óta nincs különbség egyetem és főiskola között, ugyanazok a szabályok érvényesek mindkét intézménytípusban való bejutásra, és finanszírozási formára.)

Van állami támogatott zenei képzés, felvételizni kell.

A művészeti képzések nem a normál felvételi szabályok érvényesülnek, itt tényleg vizsga van, minden intézmény maga határozza meg a felvételi követelményeit. Semmi, de semmi köze az égvilágon, hogy szakközépben vagy gimiben érettségizett valaki, pont ugyanakkora eséllyel indul neki a felvételinek.

Részletesen tanulmányozd a felvi oldalát ott minden leírás megvan, és magad is rájössz, hogy felsőoktatásba való bekerülés felvételi teljesítményen múlik,nem azon hogy milyen középiskolában szerezted az érettségidet.

2014. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!