Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ajánlani nekem egy...

Tudnátok ajánlani nekem egy Magyarország területén lévő jó gimnáziumot vagy szakközépiskolát?

Figyelt kérdés
az igazság az,hogy most állok azelőtt hogy tovább tanuljak,vagyis hogy elmenjek egy másik intézménybe és olyan szakot vagy gimnáziumot szeretnék választani ami aztán hasznomra válhat az életben ha Angliába vagy bárhová Európa területén eljutok..és igazából az angol nyelvet szeretném megtanulni..ahhoz elég egy nyelvsuli? ajánlanátok valami jót,nem igazán tudok még evvel a továbbtanulással kapcsolatos dolgokról..segitség.

2014. okt. 5. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát hol laksz? Neked teljesen mindegy, hogy Magyarországon belül hol tanulsz? Angolul egyébként rengeteg gimnáziumban és kéttannyelvű szakközépben meg lehet tanulni jól.
2014. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

(Szerintem) Legjobb magyar közép sulik:


1. Szent László Gimnázium (Bp.)

2. Jedlik Ányos Gimnázium (Bp., Csepel)

3. ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium (Budapest)

4. Trefort Ágoston kéttannyelvű középiskola (Bp.)

5. Lovassy László Gimnázium (Veszprém)

2014. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gha a nyelv a cel, azt mar nagyjabol barmelyik gimnaziumban vagy ket tannyelevu szakkozepben/gimiben meg lehet tanulni... viszomt azt dontsd el h jo gimi vagy szakkozepbe akarsz menni, mert van kulonbseg a ketto kozott. Pl jo gimi a Fazekas, de jo szakkozep a Xantus... am sztem ezek a gimik Budapesten jok a nyelvoktatasban:

Fazekas, Berzsenyi, Eotvos,Szent Istvan(kerdeses), Szent Laszlo... ezek mind kemeny gimik, szakkozepekben nem vagyok jartas sempedig kat tanitasi nyelvu gimikben. En Fazekasos vagyok, es tudom h nagyon jo ott a nyelvoktatas (is) :)

2014. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pécsen is vannak nagyon jó gimik, Janus Pannonius Gimnázium, Leőwey Klára Gimnázium, esetleg Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnázium,...

De mondjuk ha nyelv, akkor a Leőweynek tudom ajánlani a kéttannyelvűjét vagy a Janus nyelvszakát.

Egyébként neked tényleg mindegy, hogy melyik város?

2014. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mégis mennyi az átlagod?

Mert a jó sulikba van felvételi

2015. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó szakközepek szintén vannak

Műszaki vagy milyen érdekelne?

2015. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?

Szlovákia?

2015. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!