Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a megbánnám ha...

Mit gondoltok a megbánnám ha magántanuló lennék egy évig? Illetve miután elolvastátok, ajánlnátok-e vagy nem?

Figyelt kérdés
Osztályt szeretnék lépni. Ehhez magántanulónak kéne lennem egyértelműen. Sportolás miatt jól jönne mínusz egy év. 10.-es vagyok de 13.-ban fogok ballagni, mert 5 évfolyamos gimibe járok. szóval van ez az évem meg még 3. Ha még ebben az évben elkezdeném akkor jövőre 12.-es lehetnék.

2014. okt. 6. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem jól hangzik:)
2014. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Bár nem azzal lenne baj, hogy szüleimet meggyőzzem, ezt előtte magammal kéne elhitetnem , hogy jó! :/ Nem fáradnék bele a sok magántanárba, illetve nem lenne nehéz? Valaki tapasztalat, hogy nem az persze, hogy nehéz lenne, de valami kis bemutató valakitől:)
2014. okt. 6. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van egy adott osztályra kialakítva egy adott tananyagmennyiség. Azért, mert annyit lehet normálisan megtanulni. Nem kétszer annyit. Minden tárgyat egyedül kell megtanulnod, és minden tárgyból vizsgáznod kell. Nem tudom, hova rohansz. Inkább éld az életedet normálisan.
2014. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy meg tudod oldani és tényleg évfolyamlépés lesz akkor igen, ha nem , csak több szabadidőt akarsz akkor nem.
2014. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. okt. 9. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!