Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatika (proginfo) alapsza...

Informatika (proginfo) alapszak után egészségügyimérnök?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni, valószínűleg programtervező informatikus szakra az ELTE-n. Érdemes a proginfó MSc-t letenni? Az alapszak után a BME/SOTE egészségügyi mérnöki karára szeretnék menni, mert a matematika és informatika mellett nagyon érdekel a biologia és a kémia világa is. (Egyébként is alapból ezt a szakot választottam volna ha lenne alapszaka, de nincs).

Ami még szóba jöhet (helyette/párhuzamosan de inkább utána) a BCE pénzügyi és biztositási matematikus kara. Mindkettő msc-hez jó az infó alapszak, ha nem is teljesen.


Mennyire reálisak az elképzeléseim? Sok minden érdekel, nagy az érdeklődési köröm, és én valahogy úgy érzem, képes lennék rá - de mivel nincs sok tapasztalatom még, véleményeteket, tanácsotokat kérném.


Na még egy utolsó kérdésem, érdemesebb-e ezzel az elképzelésemmel BME-n a mérnökinfót, mint alapszakomnak tanulni?



2014. okt. 8. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Biomérnök vagy villamosmérnök alapszakokon szerintem esélyesebb, hogy releváns ismereteket szerzel a mesterképzésre. Ha mindenképp ragaszkodsz informatikai témájú alapképzéshez, akkor is inkább a mérnökinfó lenne célravezető.
2014. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!