Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség az ELTE biológi...

Mi a különbség az ELTE biológia és az EKF biológia szakában? Mind a kettő ugyanúgy diplomát ad?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert míg az ELTE-n a ponthatár 370 volt, addig az EKF-n csak 260. Jó.. a tandíj sem egyforma.. de van különbség?

2014. okt. 9. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Pl. az, hogy az EKF egy szar suli, az ELTE meg valahol a rangsor tetején van.
2014. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az EKF nem szar, sok ismerősöm jár oda, és szeretik, követelnek, de adnak is tudást.

Nekem egyikhez sincs közöm, én egy vidéki kis fősulira jártam. De ELTÉs ismerőseim is vannak, és mind szidja, azt mondják, hogy a színvonala a béka segge alatt, csak a neve nagy meg a pontok.

Amúgy a kérdésre válaszolva mindkettő diplomát ad, mert alapképzés mind a kettő.

2014. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétszázhatvan pont volt a ponthatár?
2017. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valaki tudja a DE-n is van biosz szak?
2017. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!