Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire telített a munkaerő...

Mennyire telített a munkaerő piac ilyen ágakon? Melyiket érné meg választanom? TAPASZTALATOK? írjatok légyszi fontos

Figyelt kérdés
Nemközi gazdálkodás és nemközi igazgatási szakok közül kéne választanom.Az első nyilván gazdaságisabb szak,de mivel közgáz szakközépbe járok,így tudom mire számítsak,azonban kicsit jobban tetszene az igazgatási,lehet a változatosság kedvéért(mert egyébként tetszik a közgáz is,csak néhány része nem nagyon jön be).A baj az h a Corvinusra mennék,de gazd.-ra nem lesz elég pontom,viszont idén indítanak ők is igazgtásit,ahol még nem tudni ponthatárt,de oda már lehet felvennének...vkitől azt hallottam h az igazgatásin csak mindenből kicsit tanulnak,és h kell mellé még pl egy jogi diploma...nekem viszont csak simán ez az egy diplomám lenne,így nem találnék vele jó munkát hamar?fontos h találjak majd jól fizető állást,és nem tudom mennyire telített a piac...vki tud segíteni?
2010. jan. 23. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

"kell mellé még pl egy jogi diploma" -ez hülyeség. Ki mondta?

Amúgy ha jó helyre kerülsz be, akkor eltudsz majd helyezkedni. Globalizáció, külföld, EU, egyre nagyobb hatással van ránk...

2010. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi,nem hallottam,hanem olvastam,itt a gyakorin írta valaki
2010. jan. 23. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem igaz.

Ha így lenne, akkor felesleges lenne a szak.

Helyedben inkább mennék ezekre a szakokra amit te felsoroltál, mint jogira. Sokkal többet érsz vele...

2010. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!