Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Józsefvárosi piac, táskavásárl...

Józsefvárosi piac, táskavásárlás. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy a kisebb méretű, illetve a nagyobb (iskolába is hordható) Adidas, Converse táskák milyen árban mozognak a Józsefvárosi piacon? Azt szeretném kérdezni, hogy az itt Converse, Adidas és hasonló márkanév alatt értékesített táskák mennyire hasonlítanak az eredetire? Mennyire strapabíróak? Ennyi pénzért érdemes-e venni egy ilyet?


Hasznos válaszért megy a zöld kéz! Köszönöm előre is!


2011. aug. 10. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Múltkor(még április végén) Nike táskát vettem. Teljesen mint az eredeti, megmerem kockáztatni, hogy az is.

5ezerért vettem, sulira is azt használtam, nagyon jól bírja eddig :)

2011. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :) Ment a zöld kéz! :)


Képet tudsz róla mutatni? :)

2011. aug. 10. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg saját képet nem tudok róla mutatni, mert kölcsönben van, de netről linkelek, hogy milyen :)

[link]


Teljesen így néz ki :)

2011. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen! ment a zöld kéz! :D szerinted ott lehet alkudni belőle? :D meg akkor elég strapabíró? :D
2011. aug. 14. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jól bírja, nem kopott meg, pedig már mosva is volt, tuti tudsz belőle valamennyit alkudni, csak jó helyet kell kifogni :)

Én igazából a jozsó nike márkával megvagyok elégedve... :D Meg nem mondaná róla senki, hogy hamis.. :)

2011. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

tenyleg jol kell megvalasztanod, mert en sajnos mar vettem ot egy adidas taskat es tonkre ment egy ketto hordas utan.. es nem raktam bele sok konyvet.

viszont aztan proba keppen vettem ott meg egyet, es nem volt vele gond. jol nezd at ha veszed meg, nincs e rajta szakadas, nem e log ki valami cerna, hasonlok... ki kell tapasztalni. de en inkabb a vegen ugy dontottem hogy normalis uzletben fogom megvenni, mikor learazasok vannak,mostanaban mindent ugy veszek, es minden rendben van :) sok sikert.

2011. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Józsefvárosi piacon az a baj hogy olyan értetlen akaratos emberek vannak hogy megőrülsz. Mire eljutsz egy jó táskáig addigra rád sóznak vagy 20 valamit. Én ezért utálok ott vásárolni. Amúgy szerintem egy kínai boltba is tudsz olcsó táskát venni. De ha ilyen márkautánzatot akarsz akkor ott megtalálod csak én utálok kinódni azzal a sok értetlen árússal. Mind el akarja adni a gagyiját és a legtöbb olyan erőszakos hogy nem lehet tőlük szabadulni.
2011. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat:D
2011. aug. 29. 12:29
 9/10 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz :D
2011. aug. 29. 12:30
 10/10 anonim ***** válasza:
én vettem a józsin táskát előző évben, igaz nem nike, valami noname táska volt és 1 hét után elkezdett szakadni mindenhol... 4000ft volt de jobban jártam volna ha eredetit veszek. ja és még rám sóztak egy két dolgot a kinain...
2011. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!