Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átlag 3-as vaok, és fősulira...

Átlag 3-as vaok, és fősulira szeretnék menni. Melyiket ajánljátok? Én emberi erőforrásra gondoltam.

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés pontom lesz, így vagy a mütf vagy a zskf jön szóba, mint nemzetközi gazdálkodás.
2010. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

WJLK!

Wesley János Lelkész Képző Főiskola

szoc.munka-tól a vallásig minden

2010. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a szakkal szerintem jó eséllyel indulsz majd,mint munkavállaló.Keresett szakma.
2010. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hello.

ne csak rövidítéseket írjatok pls, mert nem mindenki tudhatja.


szerintem felsőfokú szakképzésre menj, sokhelyre felvesznek ilyen eredménnyel.

2010. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Arra való a gugli. :)
2010. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én nem vagyok jó matekból, olya 3-as..nem biztos, hogy az elég lesz gazdálkodás szakon nem?
2010. jan. 24. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Több, mint valószínű, hogy nem lesz elég (hacsak nem fizetősre akarsz menni). Sajnálom, nem akarlak elkeseríteni, de ezen a szakon 400 körül mozog a ponthatár, és nem hiszem, hogy sokkal alacsonyabb lenne az idén.
2010. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egyetértek vmelyik előttem szólóval! felsőfokú szakképzést ajánlok, nagyon színes a kínálat, és utána azt be lehet számíttatni egyes szakokon! vagy amíg ott tanulsz, addig lehet újra érettségizni, ha olyan van, és legalább lesz jogviszonyod is. :)
2010. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem is felejtsd el a felső oktatást. Valószínű hogy kibuknál, vagy ha szereznél magadnak egy csip csup 12 egy tucat diplomát valamelyik büfé szakon akkor meg azt fogod észre venni hogy a diplomás munkanélküliek lelkes táborát gyarapítod.

Szerintem valamelyik épkézláb képzésre menjél el és addig is dolgozz és gyűjts tapasztalatot. Sokkal többre mész vele mint egy neve sincs diplomával.

2010. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nézd, minden rajtad múlik! Mondjuk függ attól, hogy van-e nyelvvizsgád vagy mész-e emeltszintűzni valamiből. Ha ezek nincsenek meg, akkor menj el két évre okj-s képzésre és mellette szerzz nyelvvizsgát. Akkor két év múlva, ha jelentkezel a felőoktatásba, beszámítják az okj-s képzést a plussz pontokba és ha nincs nyelvvizsgád, akkor az alatt a két év alatt szerezz egyet. Utána már esetleg egy igen jó egyetemre is mehetsz, mellesleg, ha már olyan okj-s képzpsbe mész, mint amilyen fősulira/egyetemre akarsz menni, akkor jobbesetben lesznek tárgyaid, amiket az egyetemmel elfogadtathatsz, rosszabban, viszont nagy előnnyel indulsz a többiekkel szemben, mert már jobban fogod tudni az anyagot. De ha nem szeretnél OKJ-s képzést csinálni és egyből mennél felsőoktatásba, akkor az, hogy mit ajánlunk, attól függ, hogy pl. van-e nyelvvizsgád. Mellesleg, ha összekapod magad és érettségire nagyon sokat és rendesen készülsz, akkor nem feltétlen kell gyenge suliban gondolkozni, mivel érettségi duplázással is jelentkezhetsz, és akkor nem számítanak az év közben megszerzett jegyek. Szóval készülj rendesen az érettségire.
2010. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!