Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok segíteni nekem...

Tudnátok segíteni nekem megfelelő felsőoktatási intézményt, vagy szakmát ajánlani?

Figyelt kérdés

Humán beállítottságú vagyok, jó kommunikációs készségekkel rendelkezem, érzékem van az emberekhez. Nagyon szeretem a gyerekeket, de a pszichológia is érdekel. Néztem nemzetközi tanulmányokat, de azzal nem tudom, hogyan lehetne elhelyezkedni. Jól mennek a nyelvek, külföldön szeretnék elhelyezkedni egyetem/főiskola után, ezért olyan intézmény kéne, ami olyan képesítést ad, ami ezt lehetővé teszi.


Előre is köszönöm :)



2014. okt. 10. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Humán területen szerzett diplomával nem tudsz külföldön elhelyezkedni, egyszerűen ilyen diploma nincs.

A nyelvek jó alap lehet..de ha "simán" akarsz külföldi állást akkor bizony reál területről kell szakot választanod.

Ha humán diplomád van akkor bizony alja munkával fogod kezdeni külföldön, ami nem azt jelenti hogy később ne ehetne végzettségednek megfelelő állásod kint.

2014. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az baj, mert a reál tantárgyak nem mennek :/ De köszönöm a segítséget :)
2014. okt. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!