Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvételihez a 4 alaptantárg...

A felvételihez a 4 alaptantárgy+ egy nyelven kívül az ötödik tantárgynak feltétlenül természettudományi tárgynak kell lennie?

Figyelt kérdés

Programozó osztályban vagyok ezért én a programnyelvekre gondoltam, de nem találok semmit erre vonatkozóan. Tudom hogy még nem aktuális, de szeretném megtudni, hogy melyik fog jobban számítani a felvételihez: a programozás vagy a fizika?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. okt. 11. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én bme mérnök infóra emelt matek és fizika érettségivel jöttem. közép infón tudtommal semmi programozás nincs, emelt infón asszem már van.nekem hasznosabb volt így hogy matek fizika érettségit tettem, de közben infó faktra is jártam, ahol programozni tanultunk. egyébként egyetemen teljesen az alapoktól indul a programozás, viszont meglehetősen gyorsan haladnak :D
2014. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy azt nem írtam, hogy az év végi eredményekre gondoltam, nem az érettségikre.
2014. okt. 11. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az év végi eredményeknél az 5. tantárgynak természettudományosnak kell lennie
2014. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fizika, matek vagy kémia
2014. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizika, kémia, biológia, földrajz ezekből választhatsz.
2014. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!