Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlás, mit tegyek? Budapest...

Ajánlás, mit tegyek? Budapest gimnáziumok

Figyelt kérdés

Az ideg összeroppanás szélén állok...


Először a II.Rákóczira gondoltam -> DE nem jók a tanárok és túl burzsuj suli


Aztán a Kodályra (Sapszon féle) -> Ezt az ötletet nem vetettem el, de elég húzósnak látszik :s Ráadásul kötelező hittan, kórustábor (az annyira nem baj, de jó lenne, ha nem kötelező lenne) és még valami szombati cucc is van :D

Nah, jó megtartom a lehetőséget és járok plusz szolfézsra, ha felvesznek (mert hát ugye még az sem biztos), még akkor is dönthetek, hogy megyek-e vagy nem :D


4-5 tanuló vagyok (a jegyeimet tekintve nem, de a félévik és évvégiknél). Szeretnék jó suliba menni, de nem versenyistállóba...


Légyszív tanácsokat, és suli ajánlásokat!! köszi :)



2014. okt. 15. 00:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként még csak 7.-es vagyok, csakhogy én szanaszéjjel vagyok, ha nem tudom, hogy mi lesz... És csak ezen kattogok.. :/
2014. okt. 15. 00:33
 2/2 anonim válasza:

Szia!

A tobbi iskolarol nem tudok velemenyt aklotni de a Kodalyrol igen. Most szeptemberben mentem oda. Az egyik legjobb dontes volt. A regi iskolamban rosszak voltak a tanarok es az osztaly is. Itt ezzel nincs gondom. Mindenki kedves a tanarok normalisak nagyszeru az osztalykozosseg! Az a szombati cucc amit irtal azok a probak egy honapban kb 2 van meg egy osztalykirandulasos hetvege szoval altalaban egy szombatot vagy otthon. Hittan az kotelezo szerintem heti egy ora senkinek nem art. A zenei resze kemeny szoval csak akkor ajanlom ha nagyon szereted es hajlando vagy sok idot szanni ra( zeneorak delutan vannak elkepzelheto hogy 4-5-6 kor van vege). A gimi resze nem nehez mert a tanarok jol magyaraznak szoval ha figyelsz az oran sokkal konnyebb. A korustabor meg hasznos es az enekles mellett jol szorakozol is. Egyszoval en nagyon ajanlom. A muveszeti vezetonk Sapszon Ferenc pedig az egyik legjobb ember a vilagon! Ha lenne lerdesed meg nyugodtan irj!!

2014. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!