Melyik iskolába menjek?

Figyelt kérdés

Tehát adott két gimnázium.

Az egyik: gyalog lazán 15-20 perc alatt lenne nekem elérhető. Viszonylag erős, de 25 km-re van ennél egy picit erősebb. Viszont akkor bejárósnak kellene lennem, A KOLLÉGIUM KIZÁRT!

Az okok amiért nem akarok az ittenibe menni:

Nem vagyok túl jóba az osztálytársaim zömével és sokan jönnének ide, sok ismerős, teljesen új közeget szeretnék.


Viszont félek, hogy nem fogom bírni a bejárást? Ti hogy döntenétek a helyemben? :)


2014. okt. 16. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
25 km-ről bejárni nem tart sokkal tovább mint a másik, 20 perces szóval ha a messzebbi jobb akkor inkább oda érdemes menni
2014. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hol élsz, mivel mész naponta 25 km-ert. Én kb. 20 km-ről jártam be Veszprémbe, az napi 2*40 perc volt, az első év után inkább koleszos lettem. Nagyon nem bírtam, hogy minden reggel olyan korán keljek, majd órák után jártam Vp.-ben szakkörre és angoltanárhoz is, későn értem haza és akkor még tanuljak is.


Ha jobban tetszik a messzebb lévő iskola menj oda, próbáld meg egy ideig a bejárást és ha nem bírod max. akkor kérelmezed a koleszt(nem tudom miért vagy ennyire ellene, én is féltem az elején egy kicsit, de hamar megszerettem). Vagy ha nem bírod és nem akarsz koleszba se menni akkor átiratkozol a közelebbi suliba.

2014. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a közelebbi is 15-20 perc séta, így max. 1 órát veszítesz vele naponta, de ha bejársz akkor pl. a buszon is tudsz tanulni így nem a szabad időd lesz kevesebb. Szóval csak emiatt nem mennék a közelebbi iskolába.
2014. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. okt. 18. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!