Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri pszichológiát tanulni...

Megéri pszichológiát tanulni vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekel,de látva a túlképzést és a munkanélküliségi rátát el kell,hogy gondolkozzam rajta. Főként kutatni szeretnék én erre születtem érzem, de gondolom ez azt is jelenti,hogy ne is álmodjak még 100ezres fizetésről sem :( mit tegyek,merre tovább?
2014. okt. 17. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van benned elég kitartás, motiváció, és erre való képesség is, akkor nem érdemes feladni az álmaidat. Tény, hogy valószínűleg nem fogsz sokat keresni a kutatással (egyébként milyen területre szeretnél szakosodni, milyen területet kutatnál szívesen? mert az sem mindegy), de ha tényleg ez érdekel, akkor nem fog téged boldoggá tenni egy olyan kényszerszakma, amit csak azért űzöl, mert lemondtál a vágyadról.
2014. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jónak kell lenni es akkor megeri.

Rengeteg palyara specializalodhatsz csak ahhoz tanulni kell es minel tobb iranyt megismerni.


Akiket latsz mint munkanelkuliek azok nagy resze epphogy elvegzett egy MA-t es

2014. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*es nagy reszuk terapeuta akar lenni-na belőlük tenyleg sok van.
2014. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kognitív érdekel :) de a pszichológián belül szinte bármibe belemennék, munka és szervezet stb. de akarok kutatni mindenképp bármilyen munkám is lesz
2014. okt. 17. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!