Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék kollégista lenni de...

Szeretnék kollégista lenni de csak 12 éves vagyok?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok 6.osztályos tanuló.

Tavaly elég rossz jegyeket szereztem, most nem vagyok a tanulás csúcsán, főleg angolból.

Koromhoz képes elég okos vagyok (szerintem) de ami zajlik az osztályomban az szörnyen irritáló. Igazgató úr szerint mi vagyunk a legrosszabb osztály, van 5-6 gyerek akik olyan szinten primitív állatok, hogy az leírhatatlan. Ordibálnak, feleselnek, erőszakosak és miattuk a tanárok is lesüllyednek erre a szintre. Így nem lehet tanulni.


Beszélgettünk anyukámmal az iskolaváltáson. Ha már váltanék akkor nem egy sima általános iskolába szeretnék járni hanem egy 6 osztályos gimnáziumban lehetőleg kollégiumban jó messze Borsod megyétől. Nyomós okom nincs arra, hogy elmenjek de én szeretnék.

Áprilisban leszek 13 éves.

Lehetnék-e kollégista?



2014. okt. 19. 17:02
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a Balint Marton (Torokbalint) eleg jo iskola, altalanos + gimi, szakkozep. ha altalanosba odajarsz es jo tanulo vagy akkor felvetelit se kell irnod hogy felvegyenek. en azt ajanlanam neked.
2014. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De azt nem tudom h bentlakasos suli-e vagy nem
2014. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly én is ezt gondoltam, de még 5.-ben is, azonban most ( így ugyanabban az általánosban), hogy nem lett volna szükséges átiratkozni. Az osztályunk olyan primitív volt, hogy az egyik gyerek egyszerűen nem beszélt, de komolyan egy szót se az órákon.....

A másik osztálytársunkról több alkalommal is azt hittük hogy terhes meg stb. De kihullanak a hülye gyerekek, VISZONT JÖN HELYETTÜK ÚJ. Szóval nem kell aggódni, lesz utánpótlás. Mai napig azon gondolkodom, hogy milyen lenne ez meg az az óra, ha most abban a bizonyos gimiben lehetnék..... De el kell fogadni, már csak két év...... Nekem:) Én kitűnő vagyok mióta suliba járok, nyerek kül. versenyeket, mégis élvezd az általános éveket. Nálunk különszedték a három osztályt: kettőbe járnak a kezdő németesek, haladó angolosok, vegyesen, a harmadikba a kezdő és haladó angolosok, akiknek muszáj tökéletesnek lenni az órarendnek, annyira, hogy a miénket variálták át, de hagyjuk is, egy szó mint száz: Ha át akarsz jelentkezni, azt megteheted, természetesen koliba is járhatsz, akár negyediktől. Vagyis: LEHETNÉL!

2014. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!