Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretsz kollégista lenni?

Szeretsz kollégista lenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 15:50
 1/9 anonim válasza:

Ez a kérdés nem tudom hogy illik ide, de mindegy.

Tavaly utáltam koleszos lenni, mert 2 szar szobatársam volt. Most van egy jófej, aki ritkán van ott, úgyhogy szinte saját szobám van, de a lakótársaimat is szeretem. Az hogy valaki szeret-e koleszos lenni, csak attól függ, hogy kivel lakik. Most imádom!

21/L

2010. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke válasza:

sosem voltam koleszos, de tuti poén lehet:)

bárkivel kilehet jönni amúgy... jobban mint az ősökkel az fix:)

2010. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem király lenne. Én is olyan suleszba akartam menni ahol kolesz is van, mert nem hallgatnám a két tesom állando veszekedését, de ez van.
2010. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Középiskolában utáltam, egyetemen imádtam.
2010. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
76%

"Az hogy valaki szeret-e koleszos lenni, csak attól függ, hogy kivel lakik"


szerintem meg személyiségfüggő is. én sosem voltam koleszos, nem is lennék. még barátokkal sem laknék együtt, igénylem a saját magánszférám.

2010. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem
2010. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 éve kiköltöztem utálom
2010. nov. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én már elég régen -14 éve-voltam kollégista. Életem egyik legszebb idöszaka volt az a 4 év (szocmunkát tanultam az akkori Gyógypedagógiai Föiskolán). A koleszunk kint volt Nagytétényben (Budapesten) és akkoriban nagyon lepusztúlt volt. Mindenféle diák lakott ott, rengetegen az ELTE-röl, az orvosiról, a BME-röl stb. Mi négyen 4 évig laktunk egy picike szobában, söt az utolsó évben a szobatársnöm barátja is -persze illegálisan-, meg hetekig az én barátom is. Voltak idöszakok, amikor 8-an laktunk, egy-egy nagyobb buli idején még többen is alhattak nálunk egymás hegyén-hátán. Most -így, hogy egy 200 m2-es ház az otthonom- nehéz már ezt elképzelni. A lányok még mindig a legjobb barátnöim, pedig egyik Angliában lakik, a másik Németországban... de annyi minden köt minket (söt a férjeinket is) össze. Ök aztán tényleg ismernek engem!!! És velük lehetett a legjobbakat bulizni...meg persze a vizsgaidöszak idején egymást szorítottuk rá a tanulásra. Szóval ki ne hagyjátok a dolgot!!!!!
2010. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly szerettem, idén nem. Most olyanokkal lakok együtt akik mindig ott vannak körülöttem és állandóan jár a szájuk. Am bírnám őket nagyon, csak elég nehéz így tanulni...meg pihenni.
2010. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!