Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz, hogy erdőmérnök...

Mi kell ahhoz, hogy erdőmérnök lehessek?

Figyelt kérdés
Erdőmérnöki karra szeretnék járni, de annyi szemetet dob ki az internet, nem igazodom el rajta. Van valaki aki ezt tanulja/tanulta? Az NYME-et néztem ki magamnak, és szeretném tudni, mik a felvételi pontok, találtam egy olyat, hogy 268 pont, de nem tudom mennyire megbízható ez. Meg az is érdekelne, milyen tantárgyak kellenek hozzá? Miből kell emelt érettségi stb.

2014. okt. 19. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felvételi tárgyak: matematika és biológia v. fizika v. kémia v. szakmai előkészítő tárgy ami lehet építészeti és építési alapismeretek, gépészeti alapismeretek, informatikai alapismeretek, kereskedelmi és marketing alapismeretek, környezetvédelmi-vízgazdálkodási alapismeretek, közgazdasági alapismeretek, közlekedési alapismeretek (közlekedés-üzemvitel), közlekedési alapismeretek (közlekedéstechnika), mezőgazdasági alapismeretek(legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni!!!!!!!!!!)

[link]

[link]

2014-es ponthatár: 274 pont volt...de nézd meg magad..

2014. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Sikerült azóta a felvin megnézni.
2014. okt. 23. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!