Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan matematika könyv...

Van olyan matematika könyv ami szépen összefoglalja a középiskolában tanultakat, elejétől a végéig és elegendő egy emeltszíntű matematika érettségire való felkészüléshez?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 17:12
 1/5 Kacsa Tibor ***** válasza:

Obádovics J. Gyula: Matematika (Műszaki könyvkiadó).


Én ebből tanultam, és jól bevált. Nemtudom mikori a legújabb kiadás, én egy eléggé régi példányból tanultam (tízenéves) és már az is a sokadik átdolgozás volt. Javaslom nézd meg a könyvtárban, ott biztos van egy példány. Még annyit javaslok, hogy ha ebből tanulsz, akkor kezd a legelejéről, mert sokat olyat olvashatsz benne, amiről eddig azt hitted, hogy tudod, és látod majd, hogy mégsem. Meg olyat is olvashatsz, amiről azt hinnéd, hogy nem kell tudnod, pedig később majd rájössz, hogy mégiscsak jól jön ez a tudás (mármint a későbbiekben, mikor folytatod a könyv olvasását :D )

2014. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kacsa Tibor ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. A könyvben halmazelmélet nincs.
2014. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2014. okt. 21. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Scolar kiadó, van benne halmazelmélet, és a tizenkilencedik a legújabb kiadás. Ha új példányt szeretnél, akkor többek között bookline-on meg tudod rendelni: [link]
2014. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen könyv nincs. Van tapasztalatom a témában.
2015. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!