Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket ajánlanátok nekem...

Melyiket ajánlanátok nekem ezek közül a főiskolák/egyetemek közül - Szent István egyetem (Gödöllő), Károly Róbert főiskola (Gyöngyös), vagy Eszterházy Károly (Eger)?!

Figyelt kérdés
Pontosabban azt szeretném tudni, hogy melyik a legjobb, illetve milyen tapasztalataitok vannak ezekről az iskolákról, bármi érdekel! Mindenféleképp gazdálkodási menedzsment vagy kereskedelem és marketing szakra fogok jelentkezni. Esetleg ha tudtok ezeknél (szerintetek) jobb sulikat, más városban, nyugodtan megírhatjátok.
2010. jan. 24. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
BKF,BCE,BGF ... mind jobb nevű...
2010. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
KRF:)
2010. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Alap,hogy KRF :) 2.hely Szent István..
2010. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. febr. 3. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
KRF???? Nehogymár a KRF jobb legyen az EKF-nél vagy a SZIE-nél! Nem győzik összekaparni a diákokat, hogy oda menjenek, mert nagyon lebecsülik! Nagyon szép suli, meg modern, meg minden, de nincs jó híre!
2010. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. én is furának tartottam, hogy a KRF jobb lenne a másik kettőtől.
2010. febr. 12. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy sajnos már a SZIE sem jobb a KRF-nél. Egy volt osztálytársam ki akar iratkozni a SZIE-ről, mert gyengének tartja. Az Eszterházy Károly-ról eddig csak jót hallottam. Viszont a KRF-ről, akárki akármit mond, én jó véleménnyel vagyok róla. De ne hagyd, hogy akárki is befolyásoljanak. Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz az iskola. Valakinek könnyebben megy a tanulás, valakinek nehezebben. Nézd végig az iskolákat és az alapján döntsd el, hogy melyik a neked való.

Mondjuk most már április van, szóval gondolom már eldöntötted, hogy hova szeretnél menni.

Megtudhatjuk, hogy melyik lett a választott egyetem/főiskola?

2010. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó választ! Hát végül eggyikre sem, jelentkeztem a ZMNE -re a PPKE-re és a MÜTF -re. Remélem valamelyikre felvesznek. Ezeket mind az utolsó előtti nap döntöttem el, de alaposan utánanéztem a suliknak és sok embertől kérdeztem, hogy milyen, és nagyon szimpatikus volt minden.
2010. ápr. 9. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

A ZMNE elég jónak hangzik!!! Kívánom, hogy sikerüljön.

És hogy-hogy végül olyan "távoli" iskolákat néztél ki?

Mert azért ez a "választék", nagyban eltér az eredeti (KRF,SZIE,EKF) felállástól. :-)

Mi a választott szakod? (Gondolom mind a 6 suliba hasonló szakokat nézegettél. Vagy nem?!)

2010. ápr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, érdekel:) Nyugodtan írhattál volna mail-t.. órákig tudnék erről írni:) Ezeket a sulikat az utolsó pillanatban döntöttem el. Nemzetközi gazdálkodás szakra és pszihológiára jelentkeztem. De a ZMNE-t szeretném a legjobban. Te főiskolára jársz?
2010. ápr. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!