Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik az, hogy BGF-PSZK-án...

Létezik az, hogy BGF-PSZK-án nem indul gazdálkodási és menedzsment szak idén csak BGF-GKZ-án?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyne indult volna, nagyon sokan kezdtek ezen a szakon idén is, nappalis, levelezőn és távon is. Tele vagyunk csillogó szemű elsősökkel. :) De holnap már ZH hét úgyhogy péntekre kicsit megfakul majd a csillogás. :)
2014. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi gyorsan akartam írni, azt szeretem volna kérdezni hogy jövőre fog-e indulni? Mert most néztem hogy a meghirdetett szakok között nem szerepel gazdálkodási és menedzsment szak. [link]
2014. okt. 26. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a keresztféléves képzéseket nézed, ami februárban indul. GM szak mindig csak szeptemberben indul a PSZF-en. :)

Két dolog fix a PSZF-en, hogy pénzügy-számvitel és gazdmen mindig indul szeptemberben.

Amúgy én a helyedben nem gm-re mennék, hanem psz-re és ha nem szívügyed a számvitel, akkor pénzügyre szakosodsz. Sokkal kvalifikáltabb diplomát ad, mint a gm és lesz a kezedben egy biztos szakma.

2014. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hozzátennék, hogy amit belinkeltél azok Mesterképzések a PSZF-en.
2014. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utólag rájöttem, hogy butaságot kérdeztem :)
2014. okt. 27. 00:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Lenne még egy olyan kérdésem, hogy gazdmen és a pénzügy-számvitel szak közül melyik a nehezebben elvégezhető ?
2014. okt. 27. 00:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Penzugy es szamvitel
2014. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A pénzügy-számvitelt, de hidd el, hogy érdemesebb. A gm szakon egyedül a stat-elemző szakiránynak van kézzelfogható szakmai háttere.

Ha nem vagy annyira számvitel rajongó, akkor pénzügyre szakosodsz és sokkal értékesebb diploma lesz a kezedbe.

Ráadásul a PSZF-en, akár pénzügy, akár számvitel szakon diplomázol megkapod a mérlegképest is. Ha nem akarsz könyvelni nem gond, de ha beüt a krach vésztartaléknak ott lesz egy olyan szakma a kezedben, amivel bármikor el tudsz helyezkedni.

A munkálatók is szívesebben veszi a psz-es diplomát, mert gyakorlatban bevethető és biztos tudást ad, a gm-mel pedig az a bajuk, hogy megfoglalhatlan, mindenből egy kicsit, de semmire sem fókuszál igazán, ami elég nagy baj.

Amit gm-en plusz szakirányban tanulsz azt könyvekből kb három hét alatt el lehet sajátítani.

A te dolgod, hogyan döntesz, de én azt javaslom, hogy kezeld befektetésként ezt a 3-4 évet és olyan diplomával gyere ki a felsőoktatásból, ami betonbiztos.

2014. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!