Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MI a véleményetek a PTE FEEK...

MI a véleményetek a PTE FEEK turizmus vendéglátásról?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás előtt állok (12-es vagyok) és véleményeket szeretnék hallani hogy aki ezen a szakon van mi a véleménye róla.Érdekelne, hogy mit tanul mi kell hozzá.És még lenne egy olyan kérdésem, hogy azt olvastam valahol, hogy innen majd át lehet menni andragógia szakra vagy valami ilyesmi.Ha valakinek van erről tapasztalata szívesen meghallgatnám!Előre is köszönöm a segítséget! 17/L
2014. okt. 27. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan az, mint a többi turizmus és vendéhlátás! Ha diploma kell válaszd ezt és utána meg helyezkedj el valahogy...nagyon sok ilyen diplomás van aki nem ebben a szakmában dolgozik. Felesleges hülyeség

Egy építőmérnök

2014. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!Igazából nem a turizmus és vendéglátás érdekel hanem a rendezvényszervezés és az andragógia szak csak nem lesz annyi pontom és valahol olvastam, hogy át lehet menni utána oda mesterképzésre vagy valami ilyesmi. Az érdekelne hogy ez, hogy működik vagy van-e ilyen lehetőség.
2014. okt. 27. 09:20
 3/3 anonim válasza:

Gondolom még aktuális a kérdés. Azt tanácsolom első körben, hogy olvasgasd a felvi.hu-t, mert ott minden képzéssel kapcsolatos információ részletesen le van írva.

Mivel a FEEK-en a tv nem alapszak, hanem csak kétéves képzés, onnan nem tudsz átjelentkezni semmilyen alapszakra, mesterre meg pláne nem. Maximum olyan lehet, hogy a tv-n elvégzett tantárgyaid közül később elfogadtathatsz párat alapszakon.

2015. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!