Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE vagy Károli, hol lenne...

Beata456 kérdése:

ELTE vagy Károli, hol lenne erre lehetőségem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Japán szakra szeretnék jelentkezni, de ezt magába ahhoz, hogy a későbbiekben el tudjak helyezkedni kevésnek tartom (igazából főleg a szüleim, de egyetértek velük) ezért úgy döntöttünk, hogy jó lenne ha tudnám folytatni mellette a németet is, amiből elég jó vagyok (középfokú rég megvan, felsőfokúzni megyek néhány hónap múlva).

Ha jól tudom az ELTÉn minorként felvehetném, de ebben sem vagyok biztos, a honlapokon minden olyan bonyolultan van megfogalmazva. A Károliról pedig alig sikerült valamit kiderítenem, hiába néztem utána.

Tudna valaki olyan segíteni, aki vagy egyik vagy intézményben tanul és tudja hogyan működnek ott a dolgok?

Előre is köszönöm. ^^



2014. okt. 28. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-BTK-n megoldható japán és német szak egyszerre. Valamelyik a minorod lesz, aztán kész. Ott biztosan megoldható, ezt tudom neked mondani :)
2014. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SeinHime ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, ELTE-n biztos, hogy meg tudod ezt csinálni. :) Van olyan barátnőm, aki kínai főszakos és német minoros. Tudom, nem japán, de ha a kínaisoknak lehet, akkor a japánosoknak is. Ha germanisztikára vesznek fel, akkor pedig a japánt felveszed minornak, úgy is lehet. :)
2014. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat. :)
2014. nov. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!