Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik középiskola lenne a...

Melyik középiskola lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok most.. 7. év végén 4,7 voltam. Ötödiktől fogva kb. ennyi voltam. Eddigi jelöltjeim: Kőbányai Szent László, Hunfaly János, Berzsenyi Dániel, Kispesti Deák Ferenc, Leövey Klára, Madách Imre, Kossuth Lajos.. Mindenképp angol nyelven szeretnék tanulni, bármi csak angol legyen. (Értitek) Leginkább a Kőbányai Szent Lászlóba szeretnék menni angol tagozatra.. Segítsetek..Mi kéne ahhoz, hogy felvegyenek egy jó felvételin kívül? Ha sikerülne jól megírnom, szóbelin mire számíthatok, mit kéne tenni, mondani akkor..Miből készüljek leginkább? És tudnátok nekem még mondani iskolákat vagy véleményeket, felvételivel kapcsolatos információkat, tapasztalatokat vagy tudnátok nekem tanácsokat adni?

2014. okt. 28. 22:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!