Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnázium választás előtt...

Gimnázium választás előtt állunk és nem igazán tudunk semmit a Budapest XX. Kerületi Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégiumról. Érdekelne minket, hogy: fizetős-e az iskola? Milyenek a diákok/tanárok? Tanulásban milyen az iskola?

Figyelt kérdés
Gimnázium, Továbbtanulás, Német nyelv, Német

2014. szept. 4. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

1. az osztályfőnök tart továbbtanulás témában szülőit

2. az iskolának biztosan van honlapja

3. a középiskolák így ősszel már tartanak szülőit az oda készülő gyerekek szüleinek

4. minimum egy telefonszáma van az iskolának, fel kell hívni és megkérdezni,vagy csak szimplán besétálni


Én ezekre gondoltam így ismeretlenül. Remélem olyan is fog válaszolni,aki konkrét infókkal szolgál.

2014. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Minden iskolának van nyílt napja.

Erről az iskoláról ezt találtam.


[link]


Itt pedig a Facebook:

[link]

2014. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az iskola nem fizetős, a tanárok nagyon jók és/de nagyon sokat várnak el. A diákok változóak, de mindenkinek fontos a tanulás és , hogy részt vegyenek a közösségi életben. Tanulni nagyon sokat kell, az előkészítő évben több tantárgy is németül van.

Ha van még esetleg kérdés én szívesen válaszolok rá, ide járok. :)

2014. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már hogy volna fizetős -

Milyen az átlagod? Felvételit kell azért írni

2015. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!