Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn elkezdeni az egyetem...

Levelezőn elkezdeni az egyetemet 21 évesen?

Figyelt kérdés
Biztos furának tűnik a kérdésem, hogy miért nem nappalin... Mert szeretnék tanulni, de nappali mellett nem tudnék dolgozni, ami ahhoz kell, hogy megéljek (nincs szülői támogatás). Csak államilag támogatott jöhetne szóba, a pontjaim meglennének (440). Most nappali OKJ-s képzést csinálok, heti 2 délelőtt, mellette dolgozok diákként heti 5-6 napot, de egyetemen nem menne ilyen rendszerességgel. Logisztikusnak tanulok, ebben szeretnék dolgozni is. De még a tanulást sem adnám fel. Adjam be a felvételit most, vagy inkább várjak addig, amíg van fix állásom és utána kezdjek el benne gondolkozni?
2014. okt. 29. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ez így, én egyből érettségi után 18 évesen kezdtem levelezőn, munka mellett. :)
2014. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Levelezőn is be kell időnként járni. Nálunk péntek déltől kezdődnek az órák és szombat egész nap vannak. Mondjuk csak minden második héten.

Levelezőn nem könnyű tanulni, de ha összejön egy jó csapat, megoldható. Érdemes lehet a kevésbé egy kevésbé szívatós helyet választani.

2014. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!