Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki levelezőn csinálta az...

Aki levelezőn csinálta az Egyetemet az elmondaná, hogy melyik szak volt az és hogy mit dolgozott mellette? Mennyire volt nehéz a kettőt összeegyeztetni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 30. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészségügyi szervező szakra járok levelezőre, most vagyok 3 éves.

Első 1,5 évben dolgoztam a közigazgatásban titkárnőként.

2013. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először a SOTE-ÁOK volt, de az mellett nem nagyon lehet dolgozni. Jaj, bocsi, ez nappali volt. Na mindegy. Utána volt a ZMNE (most valami közszolgálai egyetem a neve) ott a civil szakon voltam közlekedésmérnökin, és nem is lett volna baj, ha valami rendszer lett volna, mert össze-vissza lettek az órák egy idő után. De meg is szűnt ez a szak. Dolgoztam boncmesterként, nagyon sok diákmunkát, illetve magántanárként.
2013. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ápolónőként dolgoztam 3 műszakban, és a lakhelyemtől 250 km-re tanultam társadalombiztosítást.

Amikor megtanultam a buszon aludni, már könnyű volt :)))

2013. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!