Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Neumann János-ba Egerbe...

A Neumann János-ba Egerbe kell-e havonta fizetni és hogy a kollégiumnak mennyi az ára?

Figyelt kérdés
Mert nem találtam a honlapon semmit és kéne a segítség és ha valaki tudna segíteni akkor a kajálásról is tudna nekem egy linket küldeni hogy hol találom meg a szükséges infókat. Előre is köszi:))

2014. okt. 30. 09:17
 1/1 anonim válasza:
ha Nejás leszel, akkor a koli ingyenes, csak a kajáért kell fizetni, ami ha jól tudom, a 100% 17 ezer valahányszáz forint egy hónapra, de meg lehet pályázni a kedvezményt és így csak 50, 10, v. 0%-ot kell fizetni, attól függően, h mennyire nyomós az indokod. A kaját azt havonta kell fizetni, ha kollégista vagy, akkor a saját nevelőtanárodnál, ha menzás vagy, akkor asszem a gazdaságiban. Magáért a suliért meg nem tudom, hogy kell fizetni, de igabá' tárgyalóképes. Remélem tudtam segíteni :) Ha még kérdésed lenne, akkor nyugodtan :)
2014. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!