Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem lenne bekerülni...

Mennyi esélyem lenne bekerülni a kőbányai Szent László Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Hetedikes tanuló vagyok és kinézet magamnak a tömegkommunikáció szakot. 2 éve csinálok kisfilmeket, hobbim lett szinte az egész média. Hatodikban nem voltam valami él tanuló, az átlagom 3,75 volt. Viszont így hetedikre szerintem megjött az eszem, az átlagos most év elején 4.33, viszont azt hallottam, hogy kb 4,6-7 átlag felett lehet bekerülni, ha jó a központi, magamból meg ennél többet nem nagyon tudok kihozni. Valaki volt már így ezzel? Esetleg tudtok ajánlani valamit? Nagyon szeretnék bekerülni, úgy érzem ebben rejlik a jövőm.

2014. nov. 2. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tanulni fogsz,probalsz belehuzni az atlag meg lesz.Szerintem 4.5 folott minimum,az alatt gyengebb is lehet(sztem),de a kozpontinak kell nagyon jonak lenni.
2014. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*kell
2014. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) még írhattok, nem érdekel, hogy milyen hosszút!
2014. nov. 2. 09:11
 4/7 anonim válasza:
Én most fogok felvételizni és azt hallottam, hogy 75 ponttól már behívnak szóbelizni!
2014. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra a tagozatra nem olyan neház a bejutás mint

pl.az angolra - meg még van időd addig

2014. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én 67 pontos felvételit írtam, és behívtak szóbelire, ahol 8 pontot kaptam a 10-ből, az átlagomra már pontosan nem emlékszem 4,5 körül volt. De felvettek. :)

Nekem az volt a nagy szerencsém, hogy az iskola a hozott pontokat vagy úgy számolja, hogy az ötödik, hatodik, hetedig év végi és a nyolcadik félévi jegyet számolja, vagy a hetedik év végit és a nyolcadik fél évit duplán. Nekem is úgy hetedikre jött meg az eszem, és nekem is duplán vették azokat a pontokat.

Szerintem minden esélyed megvan rá, csak maradj kitartó! Sok sikert!:)

2014. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! :)
2014. nov. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!