Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szent László Gimnáziumba...

A Szent László Gimnáziumba felvehetnek ilyen eredményekkel?

Figyelt kérdés
Az év végi jegyeim 5-6-ig kb. mindig 4,6 volt vagy a felett most, de sosem voltam 4,5 alatt. 7. év végén 4,7 voltam (fizikából,kémiából és matematikából kaptam meg a 4-est). Emelt szintű angolra vagy bármelyik angol tagozatára szeretnék menni..Angolból mindig 5-ös voltam, volt amikor dicséretes is. Angol versenyekre is mentem, ahol kb. a középmezőnyben végeztem. + Vannak dicséretek az ellenőrzöm hátuljában ha az számítana a szóbelin. Szeretnék nagyon jó iskolába menni, és egyenlőre ezt találtam. És aki oda jár az segítene nekem, hogy őt hogyan vették fel? Pl. felvételi eredménye, általános iskolai év végi vagy fél évi jegyei vagy, hogy kb. vagy mik hangzottak el a szóbelin de ha tudnátok más iskolát is mondani akkor nagyon szépen megköszönném.!!!:)

#továbbtanulás #középiskola #gimnázium #felvételi #angol tagozat #melyik gimnázium #melyik középiskola
2014. szept. 6. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! :D Én is most vagyok 8.-os, de ezek alapján szerintem bent vagy, ha megírod 70 felettire.. :) Én is gondoltam erre a sulira de egyelőre még nagyon vacilálok :/ Tanulmányi eredményekből nagyon hasonlítunk :"D Hetedik év végén fizikából, és kémiából lettem, négyes ahogy te is :P csak nekem még a föci is az lett.. :/ na mindegy, sok sikert, ha ezt a sulit választod! Barátnőm barátnője oda jár, azt mondta, hogy elég kemény.

Azért még oda járók véleményét kérd ki! :D

2014. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D Eddig jelöltem be pár kilencedikest, de velük még nem beszéltem.. Ez lenne az én álomiskolám, ha sikerülne bekerülnöm..Néztem már sok mást is, de ez lenne a legjobb..Te mik között vacilálsz?:D Hátha ugyanazokat nézegettük:D
2014. okt. 28. 20:53
 3/7 anonim válasza:

Hello!

Képzeld én is a Szent Lászlóba akarok menni. Nekem az egyik ismerősöm odajár és nagyon szereti, jó az osztályközösség és rendesek a tanárok. Szerintem a te eredményeiddel van esélyed. Te amúgy melyik szakra szeretnél menni?

2014. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Emelt angolra..:D És te?:D
2014. okt. 30. 15:21
 5/7 anonim válasza:
Képzeld én is :D
2014. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy hívnak?:D Beszélgethetnénk majd:D
2014. okt. 30. 16:55
 7/7 anonim válasza:
Tinának, téged? Jó lenne beszélgetni. :)
2014. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!