Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Gödöllői...

Mi a véleményetek a Gödöllői Református Líceum Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Milyen az angol szóbeli? Milyen sportolási lehetőségek vannak? Nehéz bekerülni? Milyen szakok vannak?

Tudom, hogy minden fent van az oldalon, de akárhány böngészővel próbáltam, hol nem adta ki, hol csak a honlap felét, és azt sem a felvételiről... Előre is köszönöm!



2014. nov. 2. 18:38
 1/8 anonim válasza:
Te is szeretnél felvételizni?12/l
2014. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Habár régi a kérdés,én azért válaszolok. Jelenleg is odajárok,imádom. :) Hát,tudtommal nincs angol szóbeli. :D Nem tudom 4 osztályosra milyen nehéz bekerülni,én hatosztályosba járok. Oda viszonylag az elején (26.ként) vettek fel,és ha jó felvételit írsz,jók a jegyeid,és szimpi vagy a szóbelin,akkor értelemeszerűen bekerülsz. Ezt a szakos dolgot nem értem. Sportolási lehetöségek? Tavaly volt atlétika,idén már azt hiszem nincs. Van kosárlabda,valamint focibajnokságok is. Azok nagyon jó hangulatúak,nagyon jók szerintem. :) Remélem bekerültél,kedves kérdező!:)
2015. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most visszaolvasva nagyon buta kérdéseket tettem fel az iskolával kapcsolatban, amikre időközben választ kaptam. Köszönöm szépen a válaszodat, én is reménykedem. :)
2015. márc. 14. 13:46
 4/8 anonim válasza:
A 4,vagy 6 osztályosba jelentkeztél? :)
2015. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is oda járok!! :)


Most vagyok 10.-es és nagyon szeretem bár azért egy kicsit tényleg nehéz. :)


És a focibajnokság tényleg nagyon hangulatos ahhogy a #2-es említette!!


#2-es! Hányadikos vagy? :)

2015. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia 5-ös! :) Nyolcadikos vagyok. :)
2015. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
5-ös,a-s,vagy b-s vagy? :) (2-es vagyok)
2015. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#2-es!!! Bocsi hogy elfelejtettem válaszolni. ..



Amúgy most már 11.a osztalyos vagyok :)


na és te? :)

2015. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!