Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Filmrendezői irányba szeretnék...

Filmrendezői irányba szeretnék továbbmenni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egyetemen úgy tudom, csak a SzFEn lehet ilyet tanulni, de erről semmi se szól sehol, se, hogy milyen, se, hogy mik az elvárások. Valaki erről tudna beszélni, hogy milyen az? Esetleg más rendezői képzés amivel lehet valamit kezdeni?

#SZFE #rendező #filmrendező #színmű egyetem
2014. nov. 3. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehetségvizsga van.

Ha nyílik szak, jelentkezel?

2014. dec. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol lehet, sehol nem találtam róla semmit. Lehet, ha megint nekikezdenék lenne valami, de nem hiszem, mert felsőoktatásilag semmit nem írnak.
2015. jan. 1. 01:49
 3/5 anonim ***** válasza:

A szakra érted vagy a tehetségvizsgára?

Van B terved?

2015. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A szakra értem. A tehetségvizsgáról meg most hallottam először.

Valójában ez a B terv, az A jelenleg a BME-VIK, tetszik az irány, van hozzá tehetségem is, de nem érzem, hogy ez lenne az a dolog, amivel foglalkozni szeretnék.

2015. jan. 2. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

SZFE-n van ilyen szak.

De tehetségvizsga van, ami irtó nehéz.

2015. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!