Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó ötlet úgy...

Szerintetek jó ötlet úgy járni csecsemő és kisgyermeknevelő szakra, hogy inkább csak azért vagyok ott, mert csak oda volt elég a pontszámom, mint azért, mert annyira rajonganék a gyerekekért?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom,hogy nem szeretem őket,de nem vagyok az a tipikus gondozónő ,nem vagyok olyan talpraesett ,nem tudnék mindent alá rendelni a gyerekeknek.Nem tudom mit csináljak,nem akarom elcseszni az életemet,húzni az időmet..:/ A kereseti lehetőségről nem is beszélve.:S Nem hiszem,hogy ebből megtudnék élni.Nem akarok gondosznak sem tűnni ,hogy mennyire nem szeretem a gyerekeket,meg tényleg nekik sem akarnék ártani,ha oda kerülnék,hogy velük fogalkozzam ,mert gondolom,ezt a gyerekek meg érzik.Mondjuk úgy,hogy tipikusan az vagyok ,aki azért került erre a szakra,mert jobb nem volt,és gondoltam,a gyerekek mégiscsak aranyosak.

köszi előre is!


2014. nov. 3. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajaj, nehéz kérdés. Egyrészt nem akarlak arra biztatni, hogy hagyj ott egy szakot, mert lehet, később megtetszene. Fontos lenne tudni, hogy mennyi ideje vagy ott, és milyen más lehetőséged lenne. Viszont az állam is csak véges számú félévet finanszíroz... Aztán meg lehet, ha más szakot választanál, az se lenne jó. Én inkább a kitartás mellett foglalnék állást így látatlanban, de ezt te tudod igazán.
2014. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm,hogy írtál! :)


Igen,pontosan ezek a gondok/kérdések,amiket te is említettél.

Az a gond velem,hogy nagyon kevés dolog érdekel,inkább talán a művészetek felé húzok,de abból meg félek,hogy nem élnék meg,még ennyire sem... :/ Igen,valószínűleg még próbálkoznom kellene egy darabug,meg kitartanom,mert sajnos,már több sulit is feladtam,ami nagyon nem jó,tudom. Csak valahogy folyton az van bennem,hog túl rövid az élet ahhoz,hogy olyasmit tanuljak,amivel nem akarok foglalkozni ,vagy Uram bocsá,még rajongok is érte,mert az az álmom,hogy az legyen a munkám,amit szeretek,de ezzel nyilván nem mondok újat,és mindenki így érez.Hát köszönöm azért,amúgy segítettél ,de tényleg,meg kedves tőled,hogy fogalkoztál a problémámmal,jól esik. :)

2014. nov. 3. 22:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,amúgy első félév még csak ez,ami tudom,hogy nagyon kevés,csak a gond az ,hogy ahogyan haladunk az időben előre ,egyre inkább nem tetszik.:/ Szóval még az elején jobban megvoltam vele ,úgymond. Na mindegy ,majd lesz valahogy,remélem.
2014. nov. 3. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is azt tanácsolnám, ne hagyd ott ezt a szakot. Én szintén kisgyermeknevelő vagyok. :) Tudod, pont ez a szakma, ahol az elméleti tudás nem sokat ér. tehát ha a tantárgyaid nem tetszenek, de a gyerekek között elvagy, akkor nincs gáz. Ahogy közleldnek feléd a kisgyerekek, örülnek neked, stb. azt nem lehet nem szeretni. Művészetis tantárgyad is lesz később, szóval kitartás, később talán megszereted a szakot. :)
2014. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*közelednek
2014. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy! :)
2014. nov. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!