Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogy oldanátok meg ezt?...

Ti hogy oldanátok meg ezt? Bevállalnátok ezt a nyomást?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy idióta voltam, és szeptemberben otthagytam a sulit, így csak 8 általánosom van. Most úgy döntöttem, szeretnék mégis tanulni, és legalább egy érettségit letenni. Találtam is a közelben egy szimpatikus esti gimit, ahol bevállalták, hogy így gyorsan még felvennének (azért gyorsan, mert hát ugye már mindjárt félév, és ilyenkor már nemigen szoktak beiratkozni diákok). Viszont, mivel nem indult 9. osztály, csak úgy tudnak felvenni, ha vállalom, hogy decemberre megtanulom a 9. év tananyagát, és abból osztályozót teszek, közben pedig természetesen tanulok a 10 évfolyamon. És ha megvan az osztályozó, ugyanúgy folytathatom ott. Ez elég jó lehetőségnek tűnik, de szerintetek be merjem vállalni, hogy alig másfél hónap alatt megtanulom egy tanév anyagát?

16L



2014. nov. 6. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi vesztenivalod van?
2014. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy fizetős, és félek, hogy hiába fizetik ki a szüleim, elrontom.:/
2014. nov. 6. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
hat ja, nem egyszeru dontes. de te ismered magad meg a kepessegeidet.
2014. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Az igazság az, hogy humán tárgyakból, mint pl. irodalom simán le tudnám tenni, de viszont matekból és fizikából nem tudom, hogyan készülhetnék fel, mert azokból elég gyenge vagyok.
2014. nov. 6. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Kettesre meg tudod tanulni,magántanár netes videók! Nézd meg mi a követelmény és az alapján készülgess, szerintem megéri próbálkozni!
2014. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély hogy nem veszik annyira szigorúan egyrészt mert fizetős másrészt mert eleve esti, de az biztos hogy necces, pláne ha nincs senki aki magyarázza, csak a könyv (fizika, kémia tipikusan ilyenek). Ha esetleg van valami kérdéssoruk vagy tematikájuk az alapján könnyebb lenne megmondani.
2014. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is erősen hajlok rá, hogy megpróbáljam, csak olyan kevésnek tűnik az a másfél hónap!
2014. nov. 6. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg! Inkább legyen az, hogy nem sikerül, mint hogy egész életedben sajnáld. Mellesleg nem szokták halál szigorúan venni ezeket.
2014. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha tizenhat éves vagy, akkor hogyhogy nincs meg a 9. osztályod? Évvesztes vagy? Miért hagytad ott a sulit egyébként? Én a helyedben egyébként keresnék egy másik gimit, annyi van, mint égen a csillag, mert az sajnos nagyon valószínű, hogy nem fogsz tudni megtanulni ennyi anyagot ilyen kevés idő alatt. Legalábbis az előéleted sajnos nem erre enged következtetni.
2014. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-es te egy hatalmas b@rom vagy... Semmi közöd az előéletéhez! Én is kb. így voltam annó (családi problémák miatt nem tudtam tanulni) és most szerencsére egyetemista vagyok.
2014. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!