Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten van olyan gimnázium...

Budapesten van olyan gimnázium vagy szakközépiskola amit nem olyan nehéz elvégezni?

Figyelt kérdés

Most szakközépbe járok és túl erős nekem.

9-ik osztályos vagyok és még átudnék menni másik suliba.



2014. nov. 7. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Van.
2014. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Egyik sem nehéz szerintem, bár a szakközép talán azért tűnik annak, mert ott te szakmát is tanulsz és plusz óráid vannak. Nem tudom, én a kőbányai Szent Lászlóba jártam és nem bántam meg, de nekem ez is volt közelebb. Én ezt a sulit csak ajánlani tudom. Mondjuk, én is úgy jelentkeztem át (vicc) szakiskolából, még csak nem is szakközépből. Mindenki könyörgött, hogy ne menjek oda, meg hogy olyan nehéz, hogy úgyis meg fogok bukni sokszor, felejtsem el az érettségit, semmit nem fogok elérni az életben és blablabla.

Nagyon örülök, hogy nem hallgattam azokra a rossz szándékú emberekre, tanárokra, mert most lehet nem az egyetemen lennék, hanem a Tescoban pénztáros...

Na, de nem szeretnélek ezzel untatni. A lényege mindennek az, hogy tisztában legyél azzal, mit szeretnél elérni az életben, és ne csak arra hajts, hogy meglegyen az a fránya érettségi! Legyen egy kis akaraterőd és bízz magadban! ;)

2014. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most milyen (típusú) szki-ba jársz?
2016. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közgazdaságiba?
2016. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!