Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ha ezek a tantárgy...

Szerintetek ha ezek a tantárgyak nagyon érdekelnek, minek mehetnék tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Földrajz, angol, magyar nyelv/irodalom, történelem.

Én idegenforgalmi szakközépen gondolkodom, de ha van jöbb ötletetek, akkor azokat várom. :)



2014. nov. 7. 19:38
 1/4 anonim válasza:

Az idegenforgalom tényleg nem tűnik rossznak. Esetleg idegenvezető.

De elég szerteágazóak ezek, gimnázium nem játszik?

2014. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
humán gimi?
2014. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ezekből a tantárgyakból tehetségesnek vélem magam, de fizika, kémia, matematika terén kevésbé, ezért nem nagyon szeretnék menni gimibe.
2014. nov. 7. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig vannak olyan sulik (pl.: Berzsenyi), ahol oké, tanulsz kémiát, fizikát, matekot, meg ezeket, de nem olyan erősen, hanem inkább a törire, magyarra megy rá (itt a humán osztályokról beszélek)

Szóval elég, ha úgymond "túléled", amikor még tanulod 10.-ig vagy 11.-ig ezeket a tantárgyakat aztán érettségi a választottakból és ennyi ;) Szerintem érdemesebb, mint az idegenforgalmi szakközép...

2014. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!