Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » KREA? Valaki, aki ide jár/járt...

KREA? Valaki, aki ide jár/járt mesélne nekem a képzésről, és magáról a suliról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 7. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában szeretik, akik ott végeztek. Általában jobbak is valamivel, mint a negyedennyibe kerülő okj-s képzésekről kikerülők, de a piacképestől még évekig messze leszel vele.

Szerintem nincs ár-érték arányban.

2014. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De mindenkinek fizetnie kell? Úgy értem,hogy ha még nem végeztem okj-t és 21év alatti vagyok,akkor is?
2014. nov. 8. 11:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez iskolarendszeren kívüli felnőttképzésekkel foglalkozik,és nem kap állami támogatást,ezért kell mindenkinek fizetnie? mert nekem nem volt teljesen világos,hogy hogy is van ez.
2014. nov. 8. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy van-e szakmád,és hány éves vagy a KREA esetében. (egyébként az a 21 alatt egy nagy butaság, tévesen terjedt el, bármilyen korú embernek finanszírozza az állam egy szakképzést iskolarendszerben!!!!!!!!!, a 21 arra vonatkozik hogy nappalin lehet tanulni, utána estin)

A KREA képzéseit nem finanszírozza az állam, jól nézted, ők nem iskola a szó jogi értelmében csak felnőtt képzéshez van engedélyük.

2014. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2014. nov. 9. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!