Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Best-Work pszichológiai...

Doryka1234 kérdése:

Best-Work pszichológiai asszisztens képzésről mik a tapasztalatok/hallottak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem az , hogy ez az egyetlen találat sem asszisztenseknek szól, hanem felsőfokú tanulmányokat folytató egyéneknek. A másik, hogyha kapsz is munkát, semmiféle pszichológiai dolgod nem lesz, titkárnő leszel. Akkor inkább végezd el a pszichológia bsc-t, azzal ugyancsak asszisztensi munkát végezhetsz csak, viszont feljebb léphetsz, igazi pszichológussá.

2014. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én arra járok, most tartunk a félévnél. hát őszinte leszek ne sokat várjál tőle, egy ALAPMŰVELTSÉGet ad, de ennyi.pont.

Jó, persze még nincs vége, de nem hinném hogy második félévben hirtelen sokkal másabb lesz :D

Az oktatók viszonylag jók, de szerintem édes kevés a havi 1 óra ennyi pénzért és fele annyi tudásért cserébe.

Persze tudsz erre-arra szakosodni a Best-Worknél, mert van sok tanfolyamuk, de elég sok pénzbe is kerül.

A papírral amit meg a végén kapsz nem tudsz elhelyezkedni, max jól mutat az önéletrajzodban. Tudásom szerint azok mehetnek pszichológia asszisztensnek akik egyetemen elvégzik a 3 évet.

2014. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnos a képzésükről nem tudok tájékoztatást nyújtani, de azt tudom hogy jó fejek. Jártam hozzájuk hónapokig mint postás. Az tuti hogy nincs semmi gázos ügyük, csak ugyanazok a levelek mentek mindig nekik. Nem véletlenül mondják hogy a postás mindent tud. Amúgy a helyedben én is elsőnek felsőoktatásnál próbálkoznék. Nem tudom hogy államilag támogatottra tudsz e még menni de érdemes megpróbálni ha igen. Ha netán nem megy fél év után még mindig ott hagyhatod a nélkül hogy vissza kelljen fizetned a félévet az államnak.
2014. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 13. 20:31
 5/5 anonim válasza:
100%

Nos elhelyezkedni vele nem igazá lehet (pszichológusok nem vesznek fel általában asszisztenst, örülnek, ha megélnek ők maguk; állami szférában nem akkreditált képzés szóval oda sem keresik őket), másrészt egyetemen nem nagyon fogadnak el kurzusokat erről a képzésről.

Másrészről, aki ezt az egészet szervezi (Spiller Mariann) miskolci szabadbölcsész "képzésen" végzett "pszichológus" és mellette még sok hozzá hasonló oktat ott (akinél Phs. van a neve mellett, biztosan nem okleveles pszichológus, csak gyorstalpalót végzett kókler).

Szóval szerintem nem sokat ér.

2014. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!