Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pár ponttal lemaradtam az...

Pár ponttal lemaradtam az orvosiról! Most otthon készülök tovább biológiából/kémiából és jövőre újra érettségizek! Van valaki hasonló cipőben? Lenne kedved együtt tanulni vagy segíteni a másiknak?

Figyelt kérdés

Gondolom nektek is sok kérdésetek van vagx van amit nem értetek, esetleg csak gyakorlásképpen bombázhatnánk kérdésekkel a másikat!

Tarthatnánk a kapcsolatot skypeon vagy facebookon és segíthetnénk egymásnak, tanácsokat adhatnánk stb..

Ha lenne ledved hozzá, kérlek jelezd! :)


2014. nov. 9. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hűha te aztán elszánt vagy.

:)

De ez nagyon jó ötlet.

Én csak biológiából készülök, decembertől, mert addig dolgozok, szóval nem felelek meg az elvárásaidnak.

Matek és biosz az ami engem érdekel, de remélem találtál elvtársakat.

Ha a biosz még érdekel akkor írj rám

2014. nov. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én eddig gyógyszerészkarra jártam. De már nem tetszik (2. éves vagyok). Abbahagyom és felvételizek idén az orvosira. A pontjaimet egy kémia emelttel erősítem. :) Úgyhogy ha ez hasonló cipő, akkor én abban vagyok :D
2014. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Facebookon tarthatjuk a kapcsolatot, én első éves gyógyszerészhallgató vagyok, és én is újraérettségizem :)
2014. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most fogom megpróbálni, mert másik egyetemre mentem (lebeszéltek róla). Igaz, én egy évvel később megyek, de én is szívesen tanulok párhuzamosan.

Végül is skype is lehet, csak oda fel kell rugdosni, ha akarnak tőlem valamit :D

2014. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,tavaly sajnos lecsúsztam róla,pedig két kezemet összetettem volna a pécsi orvosiért,de ilyen az élet.Körülöttem nagyon nagyon sokan mentek el más egyetemre,vagy okj-ra,ha nem jött össze amit akartak.Én bevállaltam hogy egyedül ittmaradok ebben a városban és megyek tovább,jövőre újra nekifutok.Külön tanárt is váltottam a nyáron,ami sokat segített,bár október elején szeptember végén volt egy kisebb lelki mélypontom,de azóta megszoktam hogy egyedül vagyok :) Most ősszel el is mentem újra érettségizni,és a tavalyi 64-es bioszomat fel is húztam 82%-ra.Nektek is sok sikert jövőre! :)
2014. nov. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!