Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellene most tennem?...

Mit kellene most tennem? Barátnőmmel kb.1,5 éve vagyunk együtt és régebben sokat jártunk iszogatni haverokkal és ő sokszor nagyon beruhott és enyelgett a barátaival amit szóvá is tettem és már vagy 1 éve nem volt hasonlo se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De ma vártam hogy jöjjön hozzám és berugva jött énmeg haza zavartam. Nem egy helyen lakunk hanem kb 10 km-re egymastol. Mikor hazamentem mondták hogy ugyanugy enyelgett egy ismerősével és nem tudott hazamenni ezért most nála van. Hivtam jobban összevesztem vele. Mit kellene most tennem?
2014. júl. 24. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Elnézésedet kérem, hogy most vulgáris leszek: A barátnőd alkoholista, és ezek szerint amit leirtál, nincsen meg a kölcsönös tisztelet.

Félre ne értsd, nem akarom a barátnődet bántani mert nem ő zavar engem sem meg téged sem hanem az a buta liba akivé válik a mértéktelen alkoholivászat után.

Hogy mit is kellene tenned?

-Ha nagyon kitartó vagy és megvan benned a küzdeni akarás akkor leszoktatod a piáról, megbeszéled vele a dolgokat és nem hagyod magad h mégegyszer hasonló,kínos szituba keverjen bele téged.

-A másik lehetőség hogy ha már eljátszott nálad "minden" esélyt vagy ugy érzed hogy földbe döngölte a becsületed -márpedig hiszed vagy sem, amit irál abból ordít hogy igy van-, Szakitasz vele. Ő nem tisztel meg azzal, hogy másképpen viselkedjen és ne csináljon belőled idegroncsot akkor te mért tisztelnéd meg azzal, hogy vele vagy?!

2014. júl. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!