Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek érdemesebb elkezdenem...

Minek érdemesebb elkezdenem tanulni, ha majd külföldön szeretnek dolgozni?

Figyelt kérdés
Eredetileg HR-est néztem ki, de aztán olvastam, hogy az nem olyan jó. Tehát nézelődtem és szóba jött a marketing, turizmus-menedzsment,pénzügy-számvitel és logisztikai menedzsment.

2014. nov. 9. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak, amit szívesen és jól tudnál csinálni, emellett keresett is adott országban. Nyilvánvalóan nem ajánlható ugyanazt egy matekzseninek, aki Észak-Koreába emigrálna, mint egy művésznek, aki Olaszországba menne.
2014. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából Angliába szeretnek majd kimenni. A matekkal nincs bajom mert jó matekos vagyok szóval ha olyasmi szakmát választok se lenne rossz.De olyat szeretnék tanulni amire szükség is van ott.
2014. nov. 9. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyar gazdasagi diplomaval nehez elhelyezkedni kulfoldon, sot kezdeskent lehetetlen. Szinte minden orszagban a legnepszerubb a gazdadagi oktatas igy abbol nincs hiany. Mernok, programozo, orvos es egyeb egeszsegugyi dolgozok keresettek. Lehet erdemesebb valami jo szakmat elvegezni ami ketesett.
2014. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd első sorban, hogy hol mi keresett. Ne azt nézd első sorban, hogy mivel mennyi pénzt kereshetsz. Első sorban nézz jó mélyen magadban, próbálj ki ezt-azt, és csináld azt, amit szívből csinálsz. Mert abban leszel a legjobb, amit szeretsz csinálni, és így rengeteg felesleges stressztől és boldogtalanságtól kímélheted meg magadat. Légy magaddal őszinte és később se félj váltani! Egyébként a marketing mindenhol keresett, főként külföldön, csupán leginkább a gyakorlatot nézik. BGF-nek például rengeteg külföldi gyakorlati helye van, Angliában is. Sok sikert kívánok!
2014. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget :D a marketing az igazan szimpatikus nekem, és köszi a javaslatot a BGF-fel kapcsolatban
2014. nov. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!