Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tehetséggondozó felvételi....

Tehetséggondozó felvételi. Mit csináljak hogy menjen?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, a gyakorlás sem megy nagyon. Nekem igazán fontos. Ha nem megy valami felidegesítem magam, és nem akarom, mert olyankor aztán végképp nem sikerül semmi. Mit csináljak? Annyira ideges vagyok.
2010. jan. 27. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak ne idegeskedj!!!Én sem tettem,igaz a matek nem volt könnyű és nem sikerült jól..de legalább a magyar jó lett:D gondolkodj te is így-optimista legyél!MENNI FOG!:D
2010. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én is írok és én is izgulok. Főleg, hogy a neten sincsenek feladatok (legalábbis nem sok) így még gyakorolni sem tudok rá. Szóval remélem jó lesz. Magyart vagy matekot írsz? Vagy mindkettőt?
2010. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mindkettőt :(
2010. jan. 28. 18:20
 4/12 anonim válasza:
ha ideges vagy, vegyél egy mély levegőt. Én is írok szombaton tehetséggondozót és izgulok. De az a lényeg hogy ne ess pánikba. Töltsd ki a tavalyi tehetséggondozókat, és amelyik feladat nem ment azt csináld meg még1szer más számokkal. SOK SIKERT
2010. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én csak matekot írok. Az szerintem könnyebb, mint a központi. Kitöltöttem a tavalyit és jobb lett, mint a sima. Én is egyre jobban izgulok, de ha nem elég a pontszám amit elérek, akkor lehet, hogy nem vagyok elég jó abba a suliba. Én így fogom fel.
2010. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hmm...tetszik az utlosó válaszoló hozzászólása. Én is így fogom fel. Nekem a központi nagyon rossz lett (kb. úgy sikerült, mint a 2-3-as tanulóknak, pedig kitűnő lettem...)

Már én is kezdek kicsit izgulni. Én abban reménykedem, hogy a holnapi jobban fog sikerülni, mint a központi.

2010. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

köszi XD

amúgy a sima nekem sem sikerült túl jól, így bízok még a tehetséggondozóban. Sok szerencsét!

2010. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Na, hogy sikerült? Nekem katasztrófálisan. :'(
2010. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nekem is :'( a matek még rosszabb lett mint az általános felvételi :'(
2010. jan. 30. 14:46
 10/12 anonim válasza:
nekem a magyar nagyon jó lett, viszont a matek az az... borzalmas. pedig egy csomót készültem rá =(
2010. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!