Milyen egytemre menjek?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es az angol nyelvet imádom minden mennyiségben. Ezenkivul meg a matek megy es kemia is ugy ahogy, de ezek kulon nem annyira erdekesek szamomra. Ezek fuggvenyebe valaki esetleg valami jo egyetemet? Valamit szeretnek vegezni de nehez donteni hogy az angol erdekel csak igazan szinte...

2014. nov. 10. 14:50
 1/4 A kérdező kommentje:
tanar nm szeretnek lenni a kis fizu miatt s nm szeretem az irodalmat(ne essek felreertes) a nyelvet imadom mint maga...
2014. nov. 10. 14:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a matek megy akkor én valami közgazdász szakot javasolnék, van olyan is pl hogy nemzetközi gazdálkodás, ott az angollal is jól járnál. Azt hiszem matekot, idegen nyelvet és törit nézik felvételin.
2014. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kozgazdaszbol nincs mar sok? Koszonom amugy a valasut:D meg irhattok ha esetleg van valaki aki tud valami jo szakot?:)
2014. nov. 11. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mérnöknek akarsz menni, akkor mindenki automatikusan elkezdik majd, hogy telített, "büfészak", éhen halsz vele, csak protekcióval van esélyed, stb. Egyébként ha felvin szétnézel láthatod, hogy sokféle gazdasági szak van és igaz, van amelyik tényleg telített (meg is emelték az állami ponthatárokat néhány helyen) de nekem van két ismerősöm pénzügy-számvitel, illetve gazdálkodás és menezdsment diplomával (Corvinus) és mindketten elég jó állást találtak. Az informatika és műszaki mellett a gazdasági szektor fizet legjobban.
2014. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!