Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket érdemesebb gépészetet...

Melyiket érdemesebb gépészetet vagy elektrotechnikát? Melyik a kereseteb hasznosabb?

Figyelt kérdés
umszki gépész vagy bolyai elektrotechnika
2014. nov. 10. 16:02
 1/1 anonim válasza:

Szerintem mind a kettő keresett, de ennek van egy kitétele. Mégpedig az, hogy nem csak az iskolát kell elvégezned a papír miatt, hanem értened is kell hozzá. Az iskola ad egy jó alapot, de ha tényleg jó akarsz lenni a szakmában, akkor gyakorlati dolgokba is bele kell 'másznod'. Ha az adott szakmához kapcsolódó szakkönyveket és folyóiratokat olvasol, abból is sokat lehet tanulni. Persze az internet is nagy segítség lehet ebben.

Én az elektrotechnikát választottam, amit nem bántam meg.

2014. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!