Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Merre tovább?

Mit csináljak? Merre tovább?

Figyelt kérdés

Februárban végezek, kiadványszerkesztő szakmám lesz. Itt helyben nem lehet semmilyen munkát találni, vagyis gyári munkában és közmunkában minden kimerül. Több ismerősöm is akiknek "elméletben" piacképes szakmájuk van képtelenek voltak elhelyezkedni vagy, ha mégis akkor annyira kemény volt, vagy nem fizették meg őket, hogy jobban megérte nekik gyárban melózni.

Én viszont nem leszek betanított munkás 22 évesen. Az elmúlt éveben több részmunkaidős állásom volt (statiszta, rakodómunkák stb.), de ennyi. A gond az, hogy vidéken lakom, Budapest 50 km-re van. Diák nélkül az útiköltség több mint 50 ezer Ft lenne, a legtöbb munkáltató pedig nem fizeti az útiköltséget, sőt fel sem vesznek a nagy távolság miatt.

Gondolkodtam azon, hogy tovább tanulok viszont ahhoz újra kell érettségiznem, illetve nem igazán tudom milyen irányba próbálkozzak. Gazdaságinformatikus szakot nézegettem a BGF-en. Középiskolában semmiből nem voltam igazán jó, tehát ilyen irányban nem tudok tovább építkezni. Hobbim sem olyan amire lehet építeni. Gazdasági szakok érdekeltek volna, de azok fizetősek így jött a gazdaságinformatikus, de ez sokkal inkább infó. Mit ajánlotok?



2014. nov. 11. 20:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!